Costa Rica

Costa Rica je krásná země plná přírody, kultury a dobrodružství, která láká turisty z celého světa. Leží v centrální Americe a je známá pro své dechberoucí pláže, exotickou faunu a floru, a také pro svou přátelskou a uvolněnou atmosféru.

Jednou z hlavních atrakcí v Costa Rici je její nádherná příroda. Země je domovem mnoha druhů zvířat, jako jsou sloni, opice, jaguáři a tukani, a také mnoha druhů rostlin, včetně orchidejí a bahenních močálů. Tyto divoké krásy lze prozkoumat na jednom z mnoha výletů do národních parků, jako je Park Nacional Corcovado nebo Park Nacional Tortuguero.

Costa Rica také nabízí širokou škálu možností pro aktivní dovolenou. Můžete si vyzkoušet surfování, potápění, rafting nebo sjet na kajaku po řece. Kromě toho lze v zemi také vyzkoušet zip lining, paragliding nebo jízdu na koni.

Costa Ricanská kultura je také velmi bohatá a zahrnuje mnoho tradic, jako je tance, hudba a jídlo. Můžete si vychutnat typickou costa ricanskou kuchyni, která se skládá ze zeleniny, rýže a fazolí, a je obohacena o místní koření. Kromě toho můžete navštívit místní trh nebo tancovat při místní hudbě.

V neposlední řadě jsou místní lidé v Costa Rici velmi přátelští a uvolnění. Budou vás srdečně vítat a pomohou vám s jakýmikoliv potřebami, takže se nemusíte bát cestovat sami.

Vzhledem k tomu, že Costa Rica nabízí tak mnoho krásných míst, aktivit a kulturních zážitků, je to skvělá destinace pro dovolenou.

Musíte navštívit pláte, parky, prales, sopku…je tady opravdu hodně míst, které je potřeba navštívit. Má to jedno ale…Musíte se připravit na opravdu dlouhé přejezdy autem, protože infrastruktura není úplně doladěná:) Ale pokud milujete přírodu, tak Costa Rica je to místo pro vás…

Plus se musíte připravit, že v horách je většinou opravdu zima! Takže doporučujeme i teplou sadu oblečení.Kde bydlet? Ideální řešení je používat booking, možností je opravdu hodně.

Booking.com

Reklama:

Tomáš Bzirský

Přes 14+ let dělám online marketingu, Business development v e-commerce. Baví mě crypto a nové technologie.

You may also like...