Oura Ring – chytrý prsten

Po 8 letech chytrých hodinek (Moto 360, několik verzí Garmin), jsem se vrátil k analogovým. Tím, že mi začalo chybět měření kroků a další informace, tak jsem se díval, co se nabízí v segmentu nositelné elektroniky. Docela mě překvapilo, že nikdo nepřišel s „chytrým“ designovým náramkem.

Koupíte různé fitbit/sport náramky, ale většinou nejsou hezké a mají display, které jsem nevyžadoval. Znal jsem historicky Oura Ring, ale nechtěl jsem další prset na roku. Bohužel jsem nenašel lepší alternativu, takže jsem ho pořídil:) Četl jsem a podíval se na různé recenze. Dobré jsou níže na odkazech.

Chcete slevu na Oura Ring? Stačí se proliknout: https://ouraring.com/discount/2b8bbd12d7

Petr Mára o tom mluvil asi nejlíp.

Jestli čekáte funkce jako běžný sporttester, tak vás zklamu. Oura Ring je určen primárně na spánek a celkové zlepšení stavu těla a mysli. Skrz aplikaci jste pushování k aktivitám, posupně vás seznamují s funkcemi (onboarding mají udělaný hezky). Mají i webovou verzi, ale ta není tak promakaná.

Aktualizace 18.2.2021:

Oura Ring právě vydal aktualizaci, díky které se snaží trackovat aktivity během dne a rovnou je nabízí. Ukazuje čas, kdy se aktivita děla, odhaduje i typ aktivity. Tímto updatem se použitelnost prstenu v rámci dne hodně zlepšuje.

Chcete slevu na Oura Ring? Stačí se proliknout: https://ouraring.com/discount/2b8bbd12d7

Dá se koupit jinde, než na oficiálních stránkách?

Oura Ring se nedá koupit na Heurece, protože aktuálně Oura Ring není na žádném marketplace, ale jejich web je docela rychlý a dodání je do pár dnů – přes tento odkaz dostanete docela zajímavou slevu – cca 50 € https://ouraring.com/discount/2b8bbd12d7

Tip na závěr – přečtěte si knížku Proč spíme. Dá vám to další vhled a hlavně zvýší použitelnost prstenu.

Tomáš Bzirský

Přes 14+ let dělám online marketingu, Business development v e-commerce. Baví mě crypto a nové technologie.

You may also like...