OpenAI Chat

OpenAI Chat je revoluční nástroj, který využívá umělou inteligenci k generování textů. Tento nástroj byl vyvinut společností OpenAI s cílem poskytnout uživatelům rychlý a snadný způsob psaní článků. V tomto článku se podíváme na to, jak využít OpenAI Chat pro psaní článků.

OpenAI Chat funguje tak, že na základě vstupního textu generuje odpověď, která odpovídá specifickému tématu nebo úkolu. To znamená, že můžete zadat téma a OpenAI Chat vám vygeneruje článek na dané téma.

Chcete-li využít OpenAI Chat pro psaní článků, je třeba nejprve stáhnout a nainstalovat si tento nástroj na svůj počítač. Poté můžete začít trénovat model, aby se naučil specifickým tématům a stylu psaní. K tomu můžete využít velké množství dat, jako jsou články, knihy a další.

Dalším krokem je nastavení modelu. Můžete nastavit parametry, jako je délka textu, styl psaní a další. Tyto parametry ovlivňují, jaký bude výsledný článek vypadat.

Když máte model nastavený, můžete začít používat OpenAI Chat k psaní článků. Stačí zadat téma a OpenAI Chat vám vygeneruje článek, který můžete upravit a doladit podle svých potřeb.

OpenAI Chat také umožňuje automatickou korekci gramatiky a stylistiky. To znamená, že můžete generovat články s profesionálním vzhledem a bez chyb.

V závěru lze říci, že OpenAI Chat je skvělý nástroj pro psaní článků. Umožňuje generovat kvalitní texty rychle a snadno.

Tento text napsal nástroj, po zadání mého příkazu – Napiš mi článek o využití openai chat pro psaní článků

Jelikož jsem měl v plánu (už asi 2 roky) napsat pár cestovatelských článků, tak jsem k tomu využil OpenAI a dané články vygeneroval za zlomek času. Příkladem může být článek o Portugalsku, kde jsem postupně zadával příkazy na sepsání jednotlivých částí a doplnil o fotky z instagramu. Jestli je daný text dostatečně čtivý ukáže až čas. Uvidím jak se daný článek zaindexuje a jestli vyvolá nějaké reakce.

Kde vidím výhodu použití OpenAI:

  • rychlé texty o zjevných věcech, které může AI načerpat z internetu
  • rychlé blogspoty, popisy fotek, cestovatelské deníky
  • popis kategorií v e-shopu a produktových informací
  • příspěvky na sociální sítě
  • „vata“ do e-mail marketingu
  • časem si myslím, že to půjde použít i do textací PPC kampaní
  • na cokoliv dalšího…limitem bude fantazie

Na co to používám já? Na opravu/přepis anglických emailů a zkouším psát anglický blog o cestování a technologiích. Tak uvidím co z toho bude:)


Reklama:

Tomáš Bzirský

Přes 14+ let dělám online marketingu, Business development v e-commerce. Baví mě crypto a nové technologie.

You may also like...