Má smysl dělat dobré skutky?

Jednoznačně ano. Ne vždy je to tak jednoduché, ale v každém oboru existují možnosti, jak pomoct. V onlinu je to mnohem jednodušší, než v ostatních oborech. Mnoho agentur a konzultantů věnuje svůj čas neziskových organizacím nebo charitě. Ne všechno je o penězích a o potřebě něco získat. Když někomu pomáháte, tak to děláte hlavně kvůli sobě, protože chcete pomoct. Setkáte se s novými lidmi, získáte další zkušenosti, respektive uplatníte, které máte. Radost z pomoci je někdy mnohem víc, než částka na účtu. Takto to funguje i u mě.

I já svůj čas věnuji jedné neziskové organizaci http://www.maturus.cz/ , kde jim pomáhám s PPC, protože se mi jejich práce líbí a myslím si, že má smysl. Těchto projektů je kolem nás hodně, stačí se jenom rozhlédnout. Osobně se mi líbí projekt http://www.chrtivnouzi.cz/ , který se zaměřuje na záchranu chrtů ze zahraničí.

Komu pomáháte vy?

Tomáš Bzirský

Jsem fanoušek Googlu, ikdyž ho podvádím s iPhonem. Dělám do online marketingu. Klikání, nějaká čísla, sem tam něco postnu nebo pošlu pohlednici. Aktuálně makám pro Rohlik.cz, kde pečeme něco velkého a neskutečného!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge