Crypto.com právě spustil doručování karet do EU a GB!

Ctypto.com je „nový“ projekt (měna MCO je již na trhu dlouho), který má velice zajímavé cashback nabídky a vstupní bonus. Nabízí několik cashback karet a bonus plánů, kde dostanete až 100% cashback na služby jako Netflix nebo Spotifiy! Záleží jakou kartu si vyberete. Podmínkou u karet je držet určité množství jejich měny.
 
Z každé transakce (podle vybraného plánu) získáte cashback od 1 do 5 %. Každý plán je podmíněn držením MCO měny od 50 MCO do 50000 MCO. Free karta nabízí 1% cashback. Součástí jsou i výběry z bankomatu atd…
 
 
Aktuálně se MCO pohybuje okolo 5 USD, takže pro první „lepší“ kartu je potřeba investovat 250 USD a držet je následně po dobu 6 měsíců. Pro EU je defaultně nastavena karta v EUR, což dává smysl.
 
Registrační proces a žádost o kartu je hodně easy. Crypto nabízí 50 USD vstupní bonus a v rámci aplikace jsou i krypto peněženky.
 
Na vrcholu se MCO prodávalo za cca 15 USD (půlka roku 2018), takže už jenom kvůli cashbacku na služby karta dává smysl. Já už mám objednáno!:)
 
Karta vypadá zajímavě, rozhodně stojí za vyzkoušení a může to být zajímavá alternativa k Revolutce nebo Wirexu (kde dostáváte cashback v Satoshi -> BTC).
 

Reklama:

Tomáš Bzirský

Přes 14+ let dělám online marketingu, Business development v e-commerce. Baví mě crypto a nové technologie.

You may also like...